VII Jesienny Turniej Sportowy

VII Jesienny Turniej Sportowy

VII JESIENNY TURNIEJ SPORTOWY

W dniu 20 września 2016 r. po raz siódmy na terenie naszego Ośrodka odbył się Jesienny Turniej Sportowy.


W tym roku naszymi gośćmi byli wychowankowie Szkoły Podstawowej Wspierania Rozwoju w Warszawie przy ul. Toruńskiej 23, MOS nr 7 w Warszawie, MOS nr 4 w Warszawie,
Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego nr 3 w Warszawie oraz MOS nr 3 Dom na Trakcie.

Jak co roku okazją do dobrej zabawy był nie tylko trzymający w napięciu turniej piłki nożnej, czy gra zespołowa w bule, lecz również inne konkurencje, w których drużyny godnie reprezentowały swoje ośrodki. Każdy mógł się zmierzyć nie tylko z rówieśnikami, lecz również sam ze sobą bijąc indywidualne rekordy min w pchnięciu kulą, czy rzucie piłką lekarską. Drużynę naszego Ośrodka przygotowała i poprowadziła Pani Małgosia Stępniewska.
Patronat nad zawodami objęła Dyrekcja MOS nr 8. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w naszym Turnieju.

Szczególne podziękowania kierujemy do firmy Sport Grupa z Mińska Mazowieckiego- wykonawcy boisk i producenta sprzętu sportowego, oficjalnego sponsora nagród VI Jesiennego Turnieju Sportowego. Firma Sport Grupa ufundowała nagrody dla wszystkich drużyny biorące udział w Turnieju.

Anna Białek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wielkość czcionki
Zmiana kontrastu