Ważna informacja !

Ważna informacja !

Drodzy Rodzice/ Opiekunowie Prawni,

w związku z nasileniem zachorowań na COVID-19 bardzo dziękujemy, że apel “Zostań w domu” i zaopiekuj się swoim dzieckiem został przez Państwa przyjęty z pełnym zrozumieniem i powagą zaistniałej sytuacji. 

 W porozumieniu z Mazowieckim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym apeluję do Państwa o:

  • dopilnowanie, aby ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Wasze dzieci pozostały w tym okresie w domu i nie przemieszczały się,
  • zakazanie swoim dzieciom spędzania czasu wolnego w grupach rówieśniczych,
  • stosowanie się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.                                                                                                                                                    Nasi nauczyciele na Librusie przygotowali materiały dydaktyczne do samodzielnej pracy uczniów w domu. Gdybyście Państwo mieli problemy z komunikacją poprzez Librusa bardzo prosimy o wszelkie informacje do Pani Kierownik Internatu lub kontakt drogą  e”mailową lub telefoniczną do sekretariatu. W razie potrzeby materiały zostaną przesłane pocztą tradycyjną. Zadbamy oto aby aktywność naszych uczniów była racjonalnie planowana oraz dawała przestrzeń do rozwoju ich indywidualnych pasji i zainteresowań. 

Całodobowa infolinia NFZ o koronawirusie 800 190 590

                                      Beata Kuchniewska dyrektor MOS nr 8 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Zmiana kontrastu