Blog

UWAGA! ZMIANA STRONY INTERNETOWEJ MOS 8

Uprzejmie informujemy, że adres strony internetowej Młodzieżowego Środka Socjoterapii nr 8 został zmieniony. Aktualne informacje znajdą Państwo pod adresem https://mos8.edupage.org/. Zapraszamy! A.B.

Potwory

Niesamowita przyjemność z pracy własnych rąk. Zabawa, współpraca, młotki, maszyny i mnóstwo radości. Sami zobaczcie 🙂

Wiosna

Co można, czego zwykle nie można? Ot, na przykład zbudować coś z ławek w klasie, a potem poszukać wiosny na szkolnym boisku. To przecież pierwszy dzień wiosny i wszyscy trochę oszaleli! A.F.

Lustra

Nasi wspaniali młodzi aktorzy z grupy Socjokurtyna🧡 pracują nad kolejnym, wyjątkowym przedstawieniem. Mam nadzieję, że nie możecie doczekać się premiery “Lustra”.🎭 J.B.

Wiosenne koguty

“Wiosenne koguty w wykonaniu niezwykle twórczych i pomysłowych chłopców z klasy czwartej.”

I aby żyć siebie samego trzeba dać…”

Zapraszamy do zbiórki, którą organizujemy w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 8 w Radości. Naszą zbiórkę nazwaliśmy “Dzieci Dzieciom”, gdyż kierujemy ją głównie do naszych ukraińskich rówieśników. Oprócz środków higieny zbieramy to, co może pomóc umilić ten trudny czas naszym małym sąsiadom. Poszukiwane są przede wszystkim małe przytulanki, kredki, klocki, klapki, dużo klapków, opatrunki, książeczki do…
Przeczytaj więcej

Życie nie po to, by bezczynnie trwać

Pomagamy w organizacji zbiórki w Wawerskim Domu Kultury “Pomoc Ukrainie”. Nasze paczki już trafiły bezpośrednio do rąk ukraińskich rodzin, które wysiadły na dworcu wschodnim. A.B.

“Na miły Bóg, Życie nie tylko po to jest, by brać …

Ze słów piosenki Stanisława Soyki wybraliśmy to najważniejsze i zrobiliśmy film, bo animacja poklatkowa na lekcjach języka polskiego to nic trudnego. A.F.

Dbajmy o siebie

“Dzięki dbaniu o siebie możesz rozdawać światu to, co masz w sobie najlepszego, a nie resztki sił, które ci zostały”. K.R.

Babciom i Dziadkom

Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta życzymy wszystkiego dobrego. A naszym uczniom jeszcze więcej miłych, rodzinnych wspomnień i spełnienia marzeń, a zwłaszcza tych, którymi podzieliliście się dziś z nami. Niech się Wam spełnią! 🙂 A.B.

Wielkość czcionki
Zmiana kontrastu